Житомирська область, Житомирський район

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» триватиме з 25 листопада до 10 грудня

Дата: 26.10.2021 19:02

Незабаром в Україні відбудеться щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», проведення якої багато в чому залежить від підготовки спланованих заходів всіх зацікавлених установ та організацій.

Управління соціального захисту населення визначено відповідальним структурним підрозділом Хорошівської селищної ради у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної рівності.           26 жовтня  відбулася робоча зустріч начальника районного сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» Батюка О. та в.о. начальника управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради Кучер О. щодо планування спільних інформаційно – просвітницьких заходів з особами в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», проведення цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб та сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, ресоціалізації осіб, засуджених без позбавлення волі,  а також акцій, кампаній, спрямованих на упередження правопорушень та злочинності.

Тарасюк Наталія, спеціаліст з організаційних

та кадрових питань управління соціального захисту населення