Кімната відпочинку

Дата: 08.11.2021 13:06

Управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради продовжує активну роботу в рамках реалізації проєкту «Кімната відпочинку» (впровадження соціальної послуги тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх заміняють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю) за підтримки  Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні.

Проведені  спільно з працівниками Центру дитячої творчості майстер-класи для дітей з інвалідністю, що сприяє їх творчому розвитку, об’єднує, виявляє спільні інтереси.

Також відбувся круглий стіл для батьків, які виховують дітей з інвалідністю, за участю  головного юриста Хорошівського бюро правової допомоги, на якому розглядалися питання забезпечення послугами батьків та дітей відповідно соціальних гарантій, захисту прав дітей. Батьки обмінялися досвідом виховання дітей, отримали корисні поради та пропозицію, при потребі, звертатися за безкоштовними юридичними послугами в бюро правової допомоги. Робота за даним проєктом продовжується.