Міжнародний День людей похилого віку

Дата: 05.10.2021 20:04

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний День людей похилого віку. Це день особливої уваги та пошани до покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розбудову нашої держави.

Працівниками управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради спільно з старостами, медпрацівниками проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян похилого віку, ветеранів (прийнято на соціальне обслуговування 5 громадян похилого віку, сприяли у наданні медичних послуг для 7 громадян похилого віку, для 4 з них з подальшим оформленням до інтернатної установи).

За сприяння приватних підприємців, церкви ЄХБ (Прокопчук В.А.), громадянам похилого віку, які обслуговуються соціальною службою вдома вручені продукти харчування, солодощі.

Надія ЯКУБЕНКО, начальник відділу