Відділ охорони здоров’я, молоді та спорту

Зустріч з молоддю

3 вересня 2021 року з метою створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації молоді, формування її громадської позиції та національно-патріотичної свідомості, національної самосвідомості, духовно-моральних, культурних, загальнолюдських цінностей, підтримки молодіжних ініціатив у Хорошівській ОТГ, створення комфортного середовища для самореалізації молоді на території Хорошівської селищної ради та активного залучення до суспільно-громадського життя, відділом охорони здоров’я, молоді та спорту організовано зустріч молодих людей Хорошівської об’єднаної територіальної громади.

06:32 07.09.2021

Активні парки: перший відкрито!

04.08.2021 року в Хорошівській громаді на виконання програми Президента Володимира Зеленського  «Активні парки – локації  здорової  України»  відбулося відкриття спортивного майданчику.   Завдяки створенню активних парків розвиток масового спорту має вийти на новий рівень.  Обов’язковою умовою є  облаштування  QR- кодами, аби кожен бажаючий міг перейти на спеціальний сайт та переглянути відео уроки з вправами різного рівня складності. Це можливість без дорогих тренажерів, без персонального тренера, коли тобі зручно займатися спортом.

10:52 05.08.2021

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19 ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ВІКУ: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ

В Україні стартував четвертий етап вакцинації від CОVID-19. Під час нього щеплюватимуть людей віком від 60 років, а також людей віком 18-59 років, які мають супутні захворювання. Попри це, продовжується щеплення пріоритетних груп, що входили до попередніх етапів.

14:07 20.07.2021

Чемпіонат м. Житомира з кікбоксингу ІСКА

29 та 30 травня 2021 року в м. Житомирі пройшов відкритий чемпіонат м. Житомира з кікбоксингу ІСКА дорослі, юніори, юнаки та діти (К-1, Лоу-кік, К-1 лайткік, Лайт-контакт), в якому взяла участь команда СК «ХОРС» Хорошівської громади  у складі 6 (шести) чоловік (тренер ДЮСШ Козакевич Сергій Жоржович).

09:10 08.06.2021

Спорт об’єднує всіх в одну команду

14 травня 2021 року у м. Коростишеві пройшов другий етап обласної спартакіади серед органів місцевого самоврядування під девізом „Спорт об’єднує всіх в одну команду!”. Збірна команда Хорошівської територіальної громади взяла участь у зональних змаганнях з волейболу і футзалу, настільного тенісу, шашок і швидких шахів.

08:32 18.05.2021

16-та Всеукраїнська благодійна  акція «Серце до серця»

Відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради повідомляє про проведення 16-тої Всеукраїнської благодійної  акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!» (далі - Акція) з метою закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень.

10:41 16.03.2021