Першість Хорошівської територіальної громади з шахів

В Хорошеві, у шаховому клубі Будинку Культури  18 та 19 лютого 2022 року було проведено Першість Хорошівської територіальної громади з шахів, у якій взяли участь старостинські округи, установи та організації громади.

Першість Хорошівської територіальної громади з шашок

В Хорошеві, у шаховому клубі Будинку Культури  11 та 12 лютого 2022 року було проведено Першість Хорошівської територіальної громади з шашок, у якій взяли участь старостинські округи, установи та організації громади.

Печиво для птахів

Чи задумувалися ми – як братам нашим меншим взимку живеться? За своїми повсякденними клопотами люди навіть не помічають труднощів, з якими зустрічаються в зимову пору пернаті друзі. Та як бути тим птахам, які залишаються поряд з нами взимку?

Перегляд режисерського фільму з елементами мюзиклу під назвою «FOR UNTO US» (укр. «ЗАРАДИ НАС»)

27 січня 2022 року у малому залі Хорошівського Будинку Культури відділом охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради спільно з Громадською організацією «Світова молодіжна спільнота - Житомир» організовано перегляд режисерського фільму з елементами мюзиклу під назвою «FOR UNTO US» (укр. «ЗАРАДИ НАС»).

Зональні змагання відкритого турніру

15 січня 2022 року у м. Ємільчино пройшли зональні змагання відкритого турніру  серед чоловічих команд з волейболу, присвяченого пам’яті Зорі Аркадія Євдокимовича.

День захисників та захисниць Хорошів

13 жовтня 2021 року в Хорошеві, на стадіоні «Спартак», у рамках плану заходів щодо відзначення Дня Захисників та Захисниць України, відбулися  змагання з мініфутболу, гирьового спорту, шахів, перетягування канату. У спортивних баталіях змагались 7 команд Хорошівської громади: Краївщинського, Суховільського, Рижанського, Дворищенського, Зубринського старостинських округів, ФСК «Хорошів» та збірна команда УБД АТО «Легіон».

До Дня Захисників

5 жовтня 2021 року команда Хорошівського ліцею № 2 представляла Хорошівську громаду у ІІ етапі  змагань з футзалу серед допризивної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвяченого Дню захисника України у с. Садки Березівської громади. Дані змагання проводяться уже п’ятий рік поспіль.

Відкрито набір до молодіжної ради Хорошівської ОТГ

Хорошівська Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Хорошівської селищної ради, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада  - це платформа для реалізації громадських ідей та проектів.

До Дня Захисника України на Кубок Міністра оборони

21 вересня 2021 року, з метою популяризації здорового способу життя, залучення молоді до систематичних занять спортом та підвищення престижу військової служби, на стадіоні «Спартак» в смт. Хорошів відбувся перший відбірковий етап змагань з футзалу серед допризивної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвяченого Дню захисника України.

День фізичної культури та спорту

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Хорошеві, на стадіоні «Спартак» 10 вересня 2021 року було проведено спортивне свято та змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та «Веселі старти» серед вихованців ДЮСШ.