Відділ охорони здоров’я, молоді та спорту

День захисників та захисниць Хорошів

13 жовтня 2021 року в Хорошеві, на стадіоні «Спартак», у рамках плану заходів щодо відзначення Дня Захисників та Захисниць України, відбулися  змагання з мініфутболу, гирьового спорту, шахів, перетягування канату. У спортивних баталіях змагались 7 команд Хорошівської громади: Краївщинського, Суховільського, Рижанського, Дворищенського, Зубринського старостинських округів, ФСК «Хорошів» та збірна команда УБД АТО «Легіон».

11:20 19.10.2021

До Дня Захисників

5 жовтня 2021 року команда Хорошівського ліцею № 2 представляла Хорошівську громаду у ІІ етапі  змагань з футзалу серед допризивної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвяченого Дню захисника України у с. Садки Березівської громади. Дані змагання проводяться уже п’ятий рік поспіль.

11:16 19.10.2021

Відкрито набір до молодіжної ради Хорошівської ОТГ

Хорошівська Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Хорошівської селищної ради, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада  - це платформа для реалізації громадських ідей та проектів.

22:02 27.09.2021

До Дня Захисника України на Кубок Міністра оборони

21 вересня 2021 року, з метою популяризації здорового способу життя, залучення молоді до систематичних занять спортом та підвищення престижу військової служби, на стадіоні «Спартак» в смт. Хорошів відбувся перший відбірковий етап змагань з футзалу серед допризивної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвяченого Дню захисника України.

21:58 24.09.2021

День фізичної культури та спорту

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Хорошеві, на стадіоні «Спартак» 10 вересня 2021 року було проведено спортивне свято та змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та «Веселі старти» серед вихованців ДЮСШ.

21:53 10.09.2021

Тиждень спорту

08.09.2021 року Хорошівська громада одна з найперших включилася у проведення Тижня фізичної культури та спорту на території відкритої локації «Активні парки – локації  здорової  України» на виконання ініціативи Президента Володимира Зеленського.   Даний захід передбачає впровадження нових форм залучення різних верств населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

11:18 08.09.2021

Зустріч з молоддю

3 вересня 2021 року з метою створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації молоді, формування її громадської позиції та національно-патріотичної свідомості, національної самосвідомості, духовно-моральних, культурних, загальнолюдських цінностей, підтримки молодіжних ініціатив у Хорошівській ОТГ, створення комфортного середовища для самореалізації молоді на території Хорошівської селищної ради та активного залучення до суспільно-громадського життя, відділом охорони здоров’я, молоді та спорту організовано зустріч молодих людей Хорошівської об’єднаної територіальної громади.

06:32 07.09.2021

Активні парки: перший відкрито!

04.08.2021 року в Хорошівській громаді на виконання програми Президента Володимира Зеленського  «Активні парки – локації  здорової  України»  відбулося відкриття спортивного майданчику.   Завдяки створенню активних парків розвиток масового спорту має вийти на новий рівень.  Обов’язковою умовою є  облаштування  QR- кодами, аби кожен бажаючий міг перейти на спеціальний сайт та переглянути відео уроки з вправами різного рівня складності. Це можливість без дорогих тренажерів, без персонального тренера, коли тобі зручно займатися спортом.

10:52 05.08.2021

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19 ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ВІКУ: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ

В Україні стартував четвертий етап вакцинації від CОVID-19. Під час нього щеплюватимуть людей віком від 60 років, а також людей віком 18-59 років, які мають супутні захворювання. Попри це, продовжується щеплення пріоритетних груп, що входили до попередніх етапів.

14:07 20.07.2021