Відділ охорони здоров’я, молоді та спорту

Чемпіонат м. Житомира з кікбоксингу ІСКА

29 та 30 травня 2021 року в м. Житомирі пройшов відкритий чемпіонат м. Житомира з кікбоксингу ІСКА дорослі, юніори, юнаки та діти (К-1, Лоу-кік, К-1 лайткік, Лайт-контакт), в якому взяла участь команда СК «ХОРС» Хорошівської громади  у складі 6 (шести) чоловік (тренер ДЮСШ Козакевич Сергій Жоржович).

09:10 08.06.2021

Спорт об’єднує всіх в одну команду

14 травня 2021 року у м. Коростишеві пройшов другий етап обласної спартакіади серед органів місцевого самоврядування під девізом „Спорт об’єднує всіх в одну команду!”. Збірна команда Хорошівської територіальної громади взяла участь у зональних змаганнях з волейболу і футзалу, настільного тенісу, шашок і швидких шахів.

08:32 18.05.2021

16-та Всеукраїнська благодійна  акція «Серце до серця»

Відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради повідомляє про проведення 16-тої Всеукраїнської благодійної  акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!» (далі - Акція) з метою закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень.

10:41 16.03.2021