У «ProСТОРі» відбувся кінопоказ із обговоренням для осіб, які перебувають на обліку пробації

Дата: 20.04.2026 17:34
Кількість переглядів: 37

Фото без опису

17 квітня 2026 року на базі Молодіжного простору «ProСТІР», що функціонує у Хорошівському будинку культури, відбувся кінопоказ із подальшим обговоренням документального фільму «Вівчар» для підоблікових Житомирського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, серед яких був ветеран, учасник бойових дій.

Захід мав просвітницько-виховний характер і був спрямований на формування правової свідомості та розуміння базових прав людини.

До організації та проведення долучилися модераторка кіноклубу Docudays UA Наталія Чісліна, начальниця Житомирського районного сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Світлана Молодиченко, начальниця відділу охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради Ірина Сівінська та директор Хорошівського будинку культури Віталій Райковський.

Учасники переглянули навчальний документальний фільм «Вівчар» (режисери — Маттіас Жуло та Люсьєн Ру, Швейцарія, 2022 рік) із колекції Польської Гельсінської спілки з прав людини. Стрічка порушує важливі питання прав людини, відповідальності та морального вибору.

Після перегляду відбулося обговорення, під час якого модераторка Наталія Чісліна разом з учасниками проаналізували сюжет фільму, його ключові меседжі та життєві ситуації, що в ньому відображені. Діалог був відкритим і спрямованим на усвідомлення наслідків власних рішень, відповідальності за вчинки та значення дотримання прав людини у повсякденному житті.

Проведення подібних заходів є важливою складовою роботи з особами, які перебувають на обліку пробації, адже сприяє їх соціалізації, розвитку критичного мислення та формуванню відповідального ставлення до власного життя.

 



« повернутися до розділу «Відділ охорони здоров’я, молоді та спорту»

Код для вставки на сайт

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь