Житомирська область, Хорошівський район

Дні пам’яті, примирення та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ось уже третій рік, 8 травня в Україні відзначають  День пам’яті та примирення за загиблими в Другій світовій війні -  символом якого є червоний мак. Для жителів Хорошева це не стало новиною так, як з вісімдесятих років минулого століття в нас в цей день відбуваються  реквієми пам’яті за загиблими у війні. Колись це була хода з факелами, а потім із свічками та з панахидою до меморіалу воїнам на Соборній площі Хорошева. Не став виключенням  цей день  і в цьому році. Існує тільки одна відмінність, що кожен рік значно зменшується число учасників бойових дій тієї війни та громадян, які пережили лихоліття тієї жахливої війни. Отож біля меморіалу зібрались небайдужі жителі селища в т.ч. школярі двох шкіл. Відділ культури Хорошівської селищної ради підготував тематичні виступи, грав духовий оркестр, палав біля меморіалу вічний вогонь та стояла почесна варта із старшокласників. Були виступи керівників району та ветеранської організації.

13:57 11.05.2017

Зустріч з ветеранами війни Хорошівської громади.

8 травня напередодні святкування 72 - ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук привітав 18 ветеранів Великої Відчизняної війни, які проживають на території об`єднаної територіальної громади:

08:44 11.05.2017

Зустріч з жителями села Краївщина

27 квітня 2017 року в місцевому клубі пройшла зустріч з виборцями  села Краївщина Хорошівської об’єднаної громади з селищним головою Столярчуком Володимиром Володимировичем, депутатами селищної ради: секретарем ради - Грозовським Віктором Йосиповичем, начальником відділу земельних ресурсів - Засімчуком Сергієм Миколайовичем, начальником відділу  економічного розвитку та інвестицій - Городнюк Тетяною Павлівною.

13:59 28.04.2017

Оголошення! 28 квітня 2017 року на території смт Хорошів пройде весняна толока.

28 квітня 2017 року на території смт Хорошів відбудеться прибирання території в наступних локаціях: Меморіальний комплекс пам`яті загиблим в Великій Вітчизняній війні, стадіон, паркова зона, та берег річки Ірша. Небайдужих громадян просимо взяти участь у весняній толоці.

15:34 27.04.2017

Перше засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом.

24 квітня 2017 року відбулось перше засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 72-ї річниці завершення Другої світової війни.

15:20 27.04.2017

Ще один крок в Євпропу.

13 квітня в смт Хорошів відбулось чергове прибирання території. Силами працівників Хорошівської селищної ради було відновлено та приведено до належного стану зупинку біля Хорошівського навчально-виховного об'єднання «Школа-дитячий садок» І-ІІІ ст. № 1 по вулиці Незалежності, 34.

13:57 14.04.2017