Житомирська область, Хорошівський район

Привітання З Ювілеєм

Виконавчий комітет Хорошівської селищної ради вітає з Ювілеєм Городнюк Тетяну Павлівну - начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Хорошівської селищної ради.

16:22 30.07.2017

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 266.5.1 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Хорошівська cелищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Хорошівської cелищної ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік», розробленого відділом економічного розвитку та інвестицій апарату виконкому Хорошівської cелищної ради.

09:10 07.07.2017

Вітання ветерана з 90 - річним ювілеєм

21 червня заступник селищного голови Хорошівської селищної ради Зіник Василь Іванович, секретар виконкому Головач Л.В., спільно із начальником військового обліку Хорошівського райвійськкомату Горшкальовим Віктором Михайловичем привітали із 90 - річним ювілеєм жителя села Зелений Гай - Антонова Володимира Костянтиновича. Ювіляру подарували квіти, подарунок та побажали міцного здоров`я і довголіття.

14:42 26.06.2017

Схід села в с. Данилівка

В селі Данилівка 16.06.2017 року відбувся схід села. Однією із тем обговорення було питання "Стан виховання дітей в сім`ях, які перебувають в складних життєвих обставинах".

11:27 26.06.2017

День медичного працівника.

15 червня у великому залі, Хорошівського будинку культури відбулись урочисті заходи до Дня медичного працівника. З вітальним словом до запрошених звернулась голова Хорошівської райдержадміністрації Ширченко Галина Іванівна, голова районної ради Ющенко Андрій Петрович, також від керівництва району були вручені грамоти кращим медпрацівникам.

16:22 21.06.2017

Лабораторні дослідження якості води.

На виконання плану моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища  Житомирської області в 2017 році затвердженого МОЗ України Житомирською  обладміністрацією, наказу ДУ "ЖОЛЦ МОЗУ" №55-аг від 29.05.17 р. фахівцями  Коростенського міжрайонного відділу здійснені лабораторні дослідження якості води в зонах  відпочинку смт. Хорошів, вул. Озерна 8, яка використовується з  рекреаційною метою.

16:07 19.06.2017