У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» про емоційний інтелект і те, як він допомагає людям стати стійкішими, розповів Марк Брекетт

Дата: 08.01.2025 14:36
Кількість переглядів: 62

Чи можемо ми нічого не відчувати? Адже інколи ситуація така складна, що хочеться вимкнути емоції зовсім. Як стишити внутрішній монолог – голос, який постійно звучить у голові й від якого тривожно? Чи можна навчитися керувати своїми почуттями, аби досягати потрібних цілей?

Фото без опису

Про емоційний інтелект і те, як він допомагає людям стати стійкішими, розповів Марк Брекетт, професор, директор центру емоційного інтелекту Єльського університету. Він став гостем нового епізоду сезону «Наука стійкості» подкасту «Простими словами» від The Village Україна, що виходить у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Експерт наголошує, що навички емоційного інтелекту – не щось, чого людина навчається в ранньому віці й потім використовує. Це щоденна праця над собою протягом усього життя. Як приклад він наводить набуте вміння сказати собі: «Агов, ти впораєшся з цим! Ці почуття не назавжди. Були справді паскудні дні. Були й хороші дні. Сьогодні паскудний. Завтра буде краще».

Конспект інтерв'ю тут: https://www.village.com.ua/village/life/podcast/358269-prostimy-slovami-4-ep20

Розмову можна прослухати на подкаст-платформах:
▫️ Apple Podcasts – https://bit.ly/3PhWzne
▫️ SoundCloud – https://bit.ly/3VWpu41
▫️ Spotify – https://bit.ly/49W9cOy
▫️ YouTube Music – https://bit.ly/49VVk6X
▫️ YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=QN3QRNrDLXs

Дізнатися більше, як розвинути свою стійкість: https://howareu.com/


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь