«Довга доба»: 19 листопада - 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну
Ця дата — не просто цифра, а символ незламності українського народу. За цей час Україна пережила безліч втрат, але також продемонструвала неймовірну стійкість і єдність.
Міста і села, які стали епіцентрами боротьби, зруйновані, але не зламалися, а стали символами мужності та боротьби за свободу. Українські військові та цивільні щодня демонструють героїзм, а світова спільнота продовжує підтримувати боротьбу України за незалежність.
Схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя, і дякуємо всім, хто бореться сьогодні за наше мирне завтра!
Повномасштабна війна показала нашу жагу захищати свою країну, відвойовувати захоплені території, здатність швидко пристосовуватися до реалій війни, жити і працювати під постійними ракетними та дроновими атаками. Попри численні втрати, українці зуміли мобілізуватися у потужну силу підтримки фронту.
Напередодні сумної дати, для жителів Хорошівської громади відбувся перегляд документального фільму, переможця Національного кінофестивалю «Cinema for Victory» режисера та продюсера Алана Бадоєва «Довга доба».
Організатори заходу: Молодіжна рада при Хорошівській селищній раді, відділ охорони здоров’я, молоді та спорту, Хорошівський будинок культури.
«Довга Доба» — це документальна подорож життям українців під час війни. Кожна історія у стрічці — кіно, яке знімали наші герої на свої ґаджети. Цей проєкт — не просто ще один фільм про війну. Це документ, написаний голосами українців. До фільму увійшли зняті на телефон кадри від 12 тисяч українців — це історії як тих, кому вдалося вижити під час воєнних дій, так і людей, які загинули в окупації...
Окрім цього, заклади освіти, заклади культури та бібліотеки Хорошівської громади цього дня проводять тематичні заходи, перегляди фільмів, тематичні відеоролики, виставки малюнків тощо.
Війна триває, а значить, триває і довга доба.