Житомирщина вже має 1490 зареєстрованих команд, які готові боротися за перемогу у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч»

Дата: 22.10.2024 13:46

Але на цьому не зупиняємося! Запрошуємо всіх долучатися до змагань — давайте разом постараємося увійти до трійки лідерів !

На сьогодні найбільше команд зареєстровано на Київщині — 2562, Львівщині — 2116, і Черкащині — 1979. Житомирщина також тримає темп, тож не зволікайте і реєструйте свою команду вже сьогодні на сайті scl.gov.ua 📲⚡️!

Попереду на вас чекають справжні спортивні пригоди, нові друзі та яскраві перемоги. Всеукраїнські шкільні ліги «Пліч-о-пліч» — це шанс показати себе, підтримати свою школу та залишити свій слід у спортивній історії України 🏅🇺🇦.

Час ще є, тож не втрачайте можливість! Приєднуйтеся до найбільшого учнівського спортивного руху країни! 🇺🇦

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion