Змагалися юні тенісисти/тенісистки Хорошівської громади

Дата: 30.09.2024 21:25

На базі Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи стартувала відкрита першість Хорошівської територіальної громади з настільного тенісу. Змагання проводяться у трьох вікових категоріях: до 20 років; від 20 до 45; 45+. Організували спортивний захід відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради, начальник Ірина Сівінська спільно з Хорошівською ДЮСШ, директор Володимир Панченко.

29 вересня змагалися спортсмени/спортсменки І вікової категорії (до 20 років).

Змагання відкрили Славнем України.  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність держави.

Учасники й учасниці в чесній й безкопромісній грі виборювали перемогу. Суддею змагань була викладачка з тенісу ДЮСШ Наталія Яхимович.

За підсумками  призові місця серед дівчат розподілились наступним чином:

І місце посіла Мирослава Яхимович;

ІІ місце зайняла Анна Ярощук;

ІІІ місце – Валерія ситяшенко;

серед хлопців:

І місце виборов Артем Павленко;

ІІ місце – Рустам Яковенко;

ІІІ місце – Ілля Цирибко.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками. Вітаємо переможців та призерів змагань.

6 жовтня відбудуться змагання для ІІ вікової категорії (від 20 до 45 років), 13 жовтня – ІІІ вікова категорія (45+). Реєстрація учасників: 10:00-10:30. Початок змагань з 10:30. Місце проведення: Хорошівська ДЮСШ. Запрошуємо усіх любителів та любительок настільного тенісу взяти участь у відкритій першості!

За деталями звертатися у відділ охорони здоров’я, молоді та спорту або Хорошівської ДЮСШ.

Дякуємо організаторам за чудове свято спорту.

Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись!