Визначилися переможці Першості Хорошівської громади з шашок та шахів

Дата: 18.09.2024 13:38

14 вересня на базі Хорошівського будинку культури відбулася відкрита Першість Хорошівської громади з шашок та шахів до Дня фізичної культури і спорту України. У змаганнях взяли участь кращі шашкісти та шахісти з Хорошева, Рижанського, Сколобівського, Грушківського та Дворищенського старостинських округів.

Турнір організували: відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради спільно з Хорошівською ДЮСШ.

Судили першість: ветеран спорту, голова ГО ФСК «Спартак» Петро Ющенко та тренер-викладач з шахів Хорошівської ДЮСШ Андрій Муський.

Змагання проходили за коловою системою. Турнір видався цікавим та напруженим. Учасники наполегливо боролися за призові місця. Запекла боротьба точилася на кожній дошці, в кожній партії.

Отож переможцями Першості стали:

шашки:

І місце – Олександр Ігнатенко (с. Рижани)

І місце – Марія  Кравченко(с. Сколобів)

ІІ місце – Олександр Нечипоренко (с. Грушки)

ІІІ місце – Михайло Кухтицький (с. Рижани)

ІІІ місце – Тимофій Баник (с. Сколобів)

шахи (жінки):

І місце – Вероніка Сварчевська (смт Хорошів)

ІІ місце – Анастасія Розводовська (смт Хорошів)

(чоловіки):

І місце – іван Колесник (смт Хорошів)

ІІ місце – Володимир Подлазов (с. Сколобів)

ІІІ місце – Олександр Ігнатенко (с. Рижани)

Переможців нагородили медалями, грамотами та цінними подарунками.

Вітаємо кращих спортсменів та спортсменок із перемогою!

Дякуємо старостам: Миколі Лисюку (Сколобівський старостинський округ), Михайлові Кухтицькому (Рижанський старостинський округ), Валерію Паляниці (Дворищенський та Грушківський старостинські округи) за організацію та підвіз учасників. Усім, хто взяв участь у змаганнях, але цього разу не пробилися у фінал. Нехай в наступних змаганнях фортуна буде на вашій стороні!

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення спортивного заходу!!! Донатимо аби підтримати наших захисників й захисниць. Наближаємо Перемогу разом! Кожен на своєму фронті!!!!