Презентували нову форму дворищинської футбольної команди «Зоря»

Дата: 11.09.2024 14:45

У неділю, 8 вересня, у будинку культури презентували нову футбольну форму команди «Зоря» від волонтера, підприємця, спонсора команди, уродженця села Радчука Романа Олександровича.

Підтримати рідну команду прийшли віддані вболівальники, односельчани. Староста Валерій Паляниця представив нову офіційну спортивну форму, в якій гратимуть футболісти в усіх змаганнях.

Затим на місцевому стадіоні відбувся футбольний матч між командами ФК «Зоря» (с. Дворище) та ФК «Титан» (смт Іршанськ) відкритої першості серед команд сільського аматорського футболу 2024 року.

Із рахунком 2:0 перемогу здобула ФК «Зоря». Вітаємо команду, тренерів та усіх, хто підтримує та розвиває команду. Бажаємо нових перемог на чемпіонатах різних рівнів.