Засідання постійних комісій Хорошівської селищної ради від 27.09.2024

Дата: 09.09.2024 14:21

Спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань планування та бюджету, депутатської діяльності, етики та законності, з питань промисловості, зв’язку та управління комунальною власністю, з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти і культури Хорошівської селищної ради від 27.09.2024. Частина 1.

Спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань планування та бюджету, депутатської діяльності, етики та законності, з питань промисловості, зв’язку та управління комунальною власністю, з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти і культури Хорошівської селищної ради від 27.09.2024. Частина 2.

Засідання постійної комісії Хорошівської селищної ради ради з питань охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин від 27.09.2024