У Хорошівській громаді відбувся щорічний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Дата: 03.09.2024 11:54

31 серпня у Хорошеві та старостинських округах відбувся щорічний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», приурочений до 29 серпня Дня пам’яті захисників України, аби ушанувати пам’ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність і територіальну

У патріотичному забігу взяли майже 80 жителів громади, до якого долучилися ветерани, представники влади, учні, вчителі, спортсмени, активна молодь, рідні Героїв, небайдужі жителі громади.

У Хорошеві забіг розпочали виконанням Гімну України. Поіменно згадали Героїв Хорошівської громади, які загинули від початку російсько-української війни.. Хвилиною мовчання вшанували військових та цивільних, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,

Затим кожному учаснику забігу прикріпили таблички з іменами загиблих Героїв Хорошівської територіальної громади. Учасники долали дистанцію 2 км.

Патріотичний захід об’єднав людей навколо спільної мети – вшанування пам'яті загиблих захисників України та підтримки їхніх родин. Забіг також сприяв популяризації здорового способу життя та патріотичному вихованню молоді.

Довідково: Ініціаторами забігу у 2018 році стали Олег Дурмасенко, Таїсія Братасюк і Дмитро Примаченко. За роки свого існування географія забігу розширилася від регіонів України до майже 40 країн світу. Цьогоріч він проходив усьоме.