ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПАТРІОТИЧНОГО ЗАБІГУ В ПАМ’ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ!»

Дата: 28.08.2024 15:30

Хорошівська громада долучається до Всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!». Захід присвячений Дню пам’яті загиблих захисників України та покликаний вшанувати тих, хто віддав своє життя за вільну Україну.

Коли: у суботу, 31 серпня 2024 року.

Де: Хорошів

О котрій: 9:20 год.

Загальний старт о 9:30 від площі Соборної (початок вул. Героїв України)

Цей захід стане черговим нагадуванням про трагедію та неймовірний дух нашого героїчного народу там, де триває спокійне і мирне життя.

За детальнішою інформацією звертатися у відділ охорони здоров’я, молоді та спорту, або Хорошівську ДЮСШ.