Провели в останню путь Захисника України – Володимира Корнієнка

Дата: 28.07.2024 20:25

Сьогодні  в останню земну дорогу у невимовному горі наша громада проводжала Героя Володимира Корнієнка крізь живий коридор. Ланцюг із людей простягався по всьому шляху слідування траурного кортежу.

Віддати останню шану Захиснику прийшли рідні, друзі, односельчани, представники влади.

Після відспівування у Краївщинській Свято-Михайлівській церкві, Володимира Корнієнка з військовими та громадянськими почестями поховали на кладовищі у с. Писарівка. За військовою традицією, на честь захисника пролунали Гімн України та військовий салют.

Підла смерть, яку сіє на рідній землі московська орда, забрала повного сил, любові, життя чоловіка, якого чекало попереду світле майбутнє. Наш обов’язок - зберегти пам’ять про відважного Героя.

Низько схиляємо голови у скорботі за нашим полеглим Захисником! Усією громадою співчуваємо, сумуємо разом з родиною та близькими.

Наша глибока вдячність та шана Герою Корнієнку Володимиру за подвиг, за любов до рідної землі, за самовіддане служіння українському народу.

Герої не вмирають, вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо...