Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс "СИЛЬНІ ДУХОМ IN-UA"

Дата: 19.07.2024 14:36

Якщо ти  маєш талант створювати  цікаві історії і тобі до 19 років – приєднуйся до кола авторів
нової цікавої книжки ПРО СИЛЬНИХ ДУХОМ УКРАЇНЦІВ бери участь в літературно-мистецькому конкурсі!

Тоді заходь сюди, цей конкурс саме для тебе!

ТУТ МОЖНА:

★    ТВОРИТИ в будь якому жанрі і формі.

Номінації:

– література (есе, нарис, розповідь, оповідання, інтерв’ю, казка, поезія);

– образотворче мистецтво (комікс);

– відео;

– комп’ютерна презентація.

★    РОЗПОВІСТИ про наших неймовірних сучасників – українців з інвалідністю та постраждалих від війни,
які, незважаючи на фізичні порушення, тяжкі втрати та перешкоди –  змогли відновитись і реалізуватись у  спорті, мистецтві, літературі, політиці, журналістиці, бізнесі, громадській діяльності тощо!

Їхні приклади СИЛИ ДУХУ надихають!

★    ПОДІЛИТИСЬ власною історією долання труднощів, якщо ви сильна/сильний духом юний українець/українка з інвалідністю або постраждалі від війни.

★    ПРОЯВИТИ свої таланти письменника, художника або режисера.

★    ДІЗНАТИСЬ більше про те, як покращити свої письменницькі навички – це тобі розкажуть професійні письменники.

Тема конкурсу не просто цікава, а й ВАЖЛИВА:

МИ РАЗОМ СТВОРЮЄМО ПЕРШУ В УКРАЇНІ

МОТИВАЦІЙНУ КНИГУ ПРО СИЛЬНИХ ДУХОМ УКРАЇНЦІВ,

АВТОРАМИ ЯКОЇ БУДУТЬ ДІТИ ТА МОЛОДЬ!

А ще на тебе чекають  відзнаки, нагороди і можливості!

★    Ми обіцяємо, що всі якісні твори, які відповідають тематиці,  будуть викладені в соціальних мережах та на веб-платформі для творчої молоді «Успіх усупереч», і їх побачить багато людей.

★    Фіналістами стануть 40 авторів –  їхні роботи увійдуть до книжки “Сильні духом IN-UA”  та будуть відзначені призами.

★    Автори, чиї твори будуть надруковані, отримають першу в Україні мотиваційну книгу “Сильні духом IN-UA”  у друкованому вигляді.

★    Ти зможеш створити авторську сторінку на веб-платформі творчої молоді  «Успіх усупереч».

І ще!!!

Отримай за свою інтелектуальну та творчу роботу справжній ГОНОРАР*!

Буде обрана десятка найкращих робіт,
автори яких отримають грошовий гонорар
І цю десятку обиратимуть саме читачі, голосуючи за твір,
що сподобався найбільше.

(*Під гонораром розуміється грошова винагорода для авторів літературних та художніх творів – 1000 грн., для авторів комп’ютерних презентацій – 500 грн. Під отриманням гонорару мається на увазі перерахування  суми у вигляді благодійної допомоги на банківську карту. Для дітей до 18 років –  на рахунок  дорослого-поручителя. Призовой грошовий фонд – благодійні кошти партнерів проєкту)

Бажаєш бути успішним у своїй творчості? Тоді не зволікай!

Мрій!

★    Дій!

★    Досягай!

★    Перемагай!

Розправ свої крила, друже, – та прямуй до мети!

Надихайся та надихай!

Деталі за посиланням: https://uspikhusuperech.com.ua/konkurs-silni-dukhom/ideja-ta-polojennya/