У Теренцях попрощалися з Героєм Миколою Байковським

Дата: 12.07.2024 09:57

На зображенні може бути: 1 особа

11 липня у с. Теренці провели в останню путь Героя Миколу Байковського, який загинув 13 червня 2023 року, виконуючи бойове завдання в с. Білогорівка Луганської області.

Народився Микола Андрійович Байковський 18 грудня 1997 року в с. Теренці. Був старшою дитиною. Ріс щирим, спокійний, добрим, турботливим. Завжди допомагав батькам по господарству. Навчався у Хорошівській гімназії,  після закінчення вступив до Головинського училища, де отримав професію токар-газозварювальник. Працював на різних роботах та підприємствах. Останнє місце роботи – підприємство «Ілона», що у Рудні-Шляховій.

У 2017 році створив сім’ю з коханою дівчиною Аделіною. Мріяв придбати власне житло, жити з люблячою родиною у мирній та вільній країні.

2 листопада 2022 року Микола Байковський, не вагаючись, добровольцем став на захист незалежності й цілісності України.

Микола  був вірним військовій присязі,  з честю та гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок - до останнього захищав Батьківщину, суверенітет та незалежність України. Був вірним побратимом, добрим, чесним, веселим, працьовитим. Йому назавжди залишилося 25…

Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, представники влади, мешканці громади.

Заупокійну службу у Дашинській церкві відслужили священники УПЦ.

Поховали Героя Миколу Байковського з військовими почестями на кладовищі у рідному селі Теренці.

Вічна пам’ять Воїну-Захиснику та всім, хто поклав життя за Україну!
Хорошівська селищна рада висловлює щирі співчуття родині і близьким загиблого.

Вічна пам᾽ять і слава Герою!