Героя - земляка Сергія Каманіна поховали на «Алеї Слави» у Житомирі

Дата: 12.07.2024 05:13

11 липня, у Житомирі в останню путь провели військового Сергія Каманіна.

Народився  Сергій  Дмитрович Каманін  19.лютого 1986  у багатодітній родині у селі Сколобів тоді ще Володарськ-Волинського району нині Хорошівської ТГ.  Закінчив місцеву школу, здобув робітничу професію в Червоноармійському ПТУ. Опісля проходив строкову військову службу у лавах ЗСУ. Повернувшись до цивільного життя, переїхав до Житомира, працював на різних будівельних майданчиках нашого міста.

Захоплювався природою, технікою. Був завзятим грибником та рибалкою. Одружився, з коханою дружиною виховували сина.

З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист України.

Каманін Сергій Дмитрович під час проходження військової служби зарекомендував себе, як відповідальний, добросовісний військовослужбовець, добрий, товариський.

За мужність і самовіддані дії при захисті Батьківщини був нагороджений державними та відомчими нагородами та відзнаками.

Героїчно загинув 5 липня 2024 року під час виконання бойового завдання.

У Свято-Михайлівському кафедральному соборі відслужили заупокійну службу. Попрощатися з Героєм зібралися рідні, близькі, побратими, односельчани, керівництво Хорошівської селищної ради.

Поховали Сергія Каманіна із військовими почестями на «Алеї слави» кладовища «Дружба», що у Житомирі.

Висловлюємо глибокі, щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Нехай світлий спомин про Каманіна Сергія Дмитровича назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто його знав, любив та шанував!

Вічна пам’ять! Вічна слава Герою!Фото без описуФото без опису