З глибоким сумом Хорошівська територіальна громада повідомляє про загибель нашого земляка Ваховського Євгенія Вікторовича.

Дата: 20.06.2024 14:25

З глибоким сумом Хорошівська територіальна громада повідомляє про загибель нашого земляка Ваховського  Євгенія  Вікторовича (31.05.1989 р. – 19.06.2024 р.). Ваховський Євгеній народився в сім’ї люблячих батьків Віктора та Ганни. Має старшого брата Олександра та чудову доньку Ярославу. 5 березня 2022 року Женя пішов добровольцем на фронт. Воїн при захваті Бахмуту 5 жовтня 2022 року потрапив у полон до вагнерівців.

На щастя 13 грудня 2022 р. був звільнений з полону завдяки зусиллям Координаційного штабу.

Після полону Євгеній проходив службу у 30-й окремій механізованій бригаді ім. Князя Острозького.

Тортури, сире підвальне приміщення, постійні погрози та жорстоке поводження не зламали бойовий дух воїна, тому Євгеній постійно прагнув повернутись до побратимів та стояти з ними пліч о пліч на полі бою.

19 червня 2024 року серце Жені зупинилось .

Євгеній був завжди мужнім, відповідальним та справжнім чоловіком.

Усі ми втратили Захисника України, який сумлінно виконував громадянський і військовий обов’язок до останнього подиху.

Чин поховання Захисника почнеться 22 червня 2024 року о 12 год. в с. Рудня Шляхова.

Прохання жителів громади вийти на прощання з Героєм.