#плічопліч: Сім команд з Житомирщини вирушили до Києва на V етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». ВІДЕО

Дата: 13.06.2024 13:22

12 червня сім команд юних спортсменів і спортсменок з Житомирської області вирушили до Києва, щоб взяти участь у V етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг». Це важлива подія об’єднує молодь з усіх куточків України, надаючи їм можливість продемонструвати свої таланти та досягнення на спортивних майданчиках у п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черліденгу.

Житомирський регіон представлятимуть команди:

• Волейбол (хлопці) – команда Овруцького ліцею імені А. Малишка.
  • Волейбол (дівчата) – команда ліцею №27 м. Житомир.
  • Баскетбол (хлопці) – команда ліцею №3 м. Житомир.
  • Баскетбол (дівчата) – команда ліцею №21 м. Житомир.
  • Футзал – команда ліцею №2 м. Коростень.
  • Черліденг – команда Звягельського ліцею №11.
  • Спортивне орієнтування – команда Коростишівського ліцею №5.

Наші спортсмени та спортсменки тренувалися майже щодня, долаючи труднощі та постійно вдосконалюючи свої навички. Вони сповнені віри у свої сили та натхнення, готові віддати всі зусилля для досягнення високих результатів.

Побажаємо командам успіхів у Києві! Нехай вони повернуться додому з перемогами та новими досягненнями. Вони вже найкращі серед кращих, і ми пишаємося ними.

Підтримаймо наших юних чемпіонів разом! Ваша підтримка є важливою для них і може стати додатковим стимулом для досягнення нових висот. Разом ми сильніші, разом ми – команда!

Переглянути фото