Визначився переможець кубка «Весна-2024»

Дата: 03.06.2024 22:04

Другого червня на стадіоні «Спартак», що у Хорошеві відбувся щорічний відкритий розіграш Кубка «Весна-2024» з футболу серед команд ФСК, присвячений пам’яті загиблих Героїв Хорошівської територіальної громади. Цьогоріч він набув нових сенсів, адже таким чином футбольна спільнота громади вирішила вшанувати полеглих Героїв, серед яких були й спортсмени, а ще зібрати кошти на допомогу ЗСУ. Навіть короткочасний дощ, що упровдовж дня накрапав, не завадив футбольному святу.

Організаторами спортивного свята стали: депутат Хорошівської селищної ради, активіст Дмитро Гарбар, футбольний суддя Віктор Васильчук, відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради (т.в.о. начальника Ірина Сівінська), Хорошівська дитячо-юнацька спортивна школа (директор Володимир Панченко), за сприяння Хорошівського селищного голови Володимира Столярчука.

Під звуки Гімну України урочисто відкрили спортивний захід. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Серед гостей турніру був ветеран війни, учасник бойових дій, спортсмен, тренер з футболу та шахів Хорошівської ДЮСШ Андрій Муський.

Із вітальним словом до учасників звернувся Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук. Очільник громади зазначив, що до нього звертаються наші військовослужбовці з пропозицією підтримувати футбол та проводити змагання, тому запропонував провести футбольний турнір імені Героя Андрія Денисова, який любив спорт, футбол, був членом команди «Хорошів». Відзначив грамотами також представників команд, які доклали зусиль у 2023 році до тренування й участі команд у змаганнях різних рівнів: Владислава Колесника с. Топорище), Олега Костецького(смт Хорошів) та Валерія Паляницю (с. Дворище).

Участь у змаганнях взяло п’ять команд: «Хорошів» (смт Хорошів), «Зоря» (с. Дворище), «Колос» (с. Топорище), «Оріон» (смт Нова Борова), «Титан» (смт Іршанськ). Їх розділили на дві підгрупи. За перемогу й кубок грали фіналісти своїх підгруп: «Титан» та «Хорошів». Кожна гра на полі була яскравою, цікавою, і головне, чесною. Проте, з рахунком 2:0 перемогу здобула команда «Титан» з Іршанська.

Суддівська колегія у складі: Дмитра Гарбара, Віктора Васильчука, Сергія Ющенка, Петра Ющенка професійно й неупереджено судили кожен матч Кубка.

Переможці й фіналісти отримали нагороди й грамоти.

Загалом під час розіграшу вдалося зібрати понад 5 360 грн. Усі отримані кошти організатори передали волонтерам на потреби ЗСУ.

Слова глибокої вдячності висловлюємо благодійникам, які надали допомогу на проведення спортивного свята: підприємцю Віктору Данюку, керівнику підприємства «Кванта ЛЧ» Миколі Ренкасу.

Музичний супровід та проведення спортивного свята забезпечили працівники Хорошівського будинку культури Микола Кириченко та Ірина Слобожан.