Вічна пам’ять герою-земляку Польнау Роману

Дата: 28.05.2024 22:26

Знову у  Хорошівську громаду прийшло горе:

старший солдат ПОЛЬНАУ Руслан Андрійович

загинув 28 травня 2024 року під час артилерійського обстрілу з боку противника поблизу населеного пункту Синьківка, Куп’янського району, Харківської області, захищаючи волю та незалежність смертю хоробрих.

Народився 23.09.1997 року в с. Андріївка, Черняхівського району. Згодом родина переїхала у с. Комарівка, Топорищенського старостинського округу.

У 2015 році закінчив Топорищенську середню школу та вступив у Житомирський будівельний коледж за спеціальністю «архітектор».

У 2018 році був призваний на військову строкову службу до лав ЗСУ. Після проходження служби повернувся додому та працював на заправці. Руслан мріяв стати поліцейським.

Після початку повномасштабного вторгнення був мобілізований 08.09.2022 року до 30 механізованої бригади.

Нещодавно був нагороджений орденом «За жертву крові в боях за волю України» за поранення отримане на полі бою.

Хорошівськка селищна рада і вся громада висловлюють щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя.

Про час та місце прощання із полеглим воїном ПОЛЬНАУ Русланом повідомимо додатково.

Світла пам'ять і вічна слава Герою…