ЗВІТ про результати громадського обговорення проєкту рішення

Дата: 17.05.2024 14:11

ЗВІТ

про результати громадського обговорення проєкту рішення  «Про реорганізацію Червоногранітнянської гімназії Житомирської області шляхом приєднання до Хорошівського ліцею № 2 Житомирської області»

1. Найменування організатора громадського обговорення – Хорошівська селищна рада.

2. Виконавець – відділ освіти Хорошівської селищної ради.

3. Питання, що виносилося на обговорення:

- проєкт рішення  «Про реорганізацію Червоногранітнянської гімназії Житомирської області шляхом приєднання до Хорошівського ліцею   № 2 Житомирської області»

4.  Мета: врахувати думку жителів селища Червоногранітне  щодо       реорганізації Червоногранітнянської гімназії у Червоногранітнянську філію Хорошівського ліцею № 2 із забезпеченням початкового рівня освіти.

5.   Форми проведення: письмові пропозиції на поштову або електронну  адресу відділу освіти Хорошівської селищної ради, проведення громадських слухань (зборів, зустрічей) на базі закладу освіти.

6. Інформація про обговорення:

- письмових пропозицій на поштову та електронну адресу не надходило;

- проведено збори з працівниками гімназії, батьками, жителями селища 14 травня 2024 року ( присутніх 40 чоловік).

7. Інформація про надані пропозиції:

Ініціатор зауважень

Зміст пропозиції та зауважень

1.

Рита ГОЛОВІЙЧУК

про забезпечення належного медичного обслуговування її дитини (інсулінозалежна, хвора на цукровий діабет), про забезпечення безпекових умов під час повітряних тривог, у дорозі.

2.

Емілія ЗУБРИЦЬКА,

про гарні безпекові умови у їх закладі, що дає можливість проводити уроки під час повітряних тривог (недоцільність закриття гімназії)

3.

Олег ВИГОВСЬКИЙ

про навчання його дітей у різних закладах, про безпеку молодшої дитини після уроків, оскільки він один виховує дітей і працює.

4.

Олена МАЙТАК

про можливість відтермінування реорганізації закладу на період дії воєнного стану

8. Інформація про рішення, прийняті в результаті обговорення:

Винести на розгляд сесії Хорошівської селищної ради питання «Про реорганізацію Червоногранітнянської гімназії Житомирської області шляхом приєднання до Хорошівського ліцею № 2 Житомирської області»