Рижанська громада попрощалася з загиблим воїном - Юрієм Кузьменком

Дата: 13.05.2024 15:03

На зображенні може бути: 1 особа

Не висихають сльози матерів, дружин, дітей та сестер..

Війна один за одним забирає їхніх синів, чоловіків,татусів..

Звістки чорними птахами летять у громаду. І темніє день, розривається серце від болю.

9 травня, у Рижанах був скорботний день. Страшна жорстока війна забрала життя нашого Героя -захисника, воїна-земляка Кузьменко Юрія Миколайовича, який народився 04.05.1975 року.

Віддати останню шану Юрію прийшли рідні, друзі, військовослужбовці, жителі громади.

Захисника України у рідному селі Рижани, де він жив, народився і виріс, зустрічали й проводжали живим коридором схилившись на коліна.

Розпочалася церемонія прощання біля рідного будинку Юрія. Опісля, жалобна хода пройшла від дому захисника до храму Різдва Пресвятої Богородиці, де була продовжена заупокійна служба.

Велелюдною пішою ходою траурний кортеж Героя прямував від церкви до місцевого кладовища, де відбулося прощання з загиблим Воїном.

Юрій справжній Герой, який відважно виконав свій військовий обов’язок і загинув 01.05.2024 року біля н.п. Архангельське Донецької області.

Зі словами співчуття до родини та близьких загиблого, звернулися староста Рижанського старостинського округу Михайло Кухтицький та місцевий настоятель церкви о. Віктор.

Поховали воїна із військовими та цивільними почестями на місцевому кладовищі.

Кожен хто читає ці рядки, повинен щосекунди пам'ятати, що наш народ занадто високу ціну платить за право бути вільними українцями в своїй Україні

Кожен визволений метр землі - просочений кров'ю найкращих Українців!!!

Пам'ятайте!!!!

Щирі співчуття мамі загиблого воїна, сестрі та її родині, і всім хто любив та поважав Юрія.

Вічна пам'ять захиснику України!

Герої не вмирають!

Слава Героям! Слава Україні