У Топорищенському старостинському окрузі підсипали й прогрейдерували дороги

Дата: 16.05.2024 13:11

Нещодавно на території Топорищенського старостинського округу провели ремонт дорожнього покриття. Із  метою підвищення стану безпеки дорожнього руху та поліпшення транспортно-експлуатаційного стану доріг, провели грейдерування та висипку щебнево-піщаною сумішшю пошкоджених ділянок шляху від с. Топорище до с. Галинівка, у с. Комарівка та с. Коритище.

Висловлюємо щиру подяку у вирішенні даного питання: ТОВ «Акріс-Груп» в особі Миколи Решетнюка - за організацію грейдерування доріг; ТОВ «Імпекс-Граніт» в особі Руслана Ставінського - за надання транспорту для підвезення висипного матеріалу; за організацію роботи й надання щебнево-піщаної суміші - депутату Хорошівської селищної ради Володимиру Лип’янцю; активному жителю с. Галинівка Сергію Колеснику - за допомогу в ремонтних роботах.

Хай вам Бог посилає своє благословіння за ваші добрі діла! Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Перемоги Україні та мирного неба!

Наталія Гузь, староста Топорищенського старостату