Для хорошівської молоді провели майстерклас із самооборони

Дата: 14.05.2024 17:23

Фото без опису

Захиститись від нападників, дезорієнтувати зловмисника та правильно діяти навчали хорошівську молодь.

У рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативи Олени Зеленської  «Ти як?», 8 та 9 травня для юнаків і дівчат Хорошівських ліцеїв №1 та №2 член молодіжної ради, тренер з боксу Хорошівської ДЮСШ Олег Пашков провів заняття з самооборони.

Майстерклас організовано Молодіжною радою при Хорошівській селищній раді спільно з відділом охорони здоров’я, молоді та спорту.

Основна мета заходу – оволодіти навичками самооборони та отримати знання як захистити себе у разі небезпеки.

Щоб відчувати себе впевненіше, на самоті крокуючи нічними вулицями селища, молоді потрібно бути підготовленими до будь-яких несподіваних зустрічей. На майстеркласі по самообороні учасники/учасниці навчилися уникати нападів, відбивати атаки тощо.

Найближчим часом заняття з основ самооборони пройдуть в інших закладах освіти громади.

Дякуємо Олегу Пашкову за корисний майстерклас!

Фото без описуФото без описуФото без опису