Взаємодія із соцмережами під час війни: практичні поради від «Ти як?»

Дата: 14.05.2024 09:18

У соціальних мережах люди зазвичай відображають лише найяскравіші моменти свого життя. Однак важливо усвідомлювати, що реальність не завжди така, якою ми її бачимо в інтернеті.

Під час війни різниця між тим, що транслюється у соцмережах, і тим, що відбувається в реальності, стає ще більш помітною і тому може додавати переживань.

Порадами щодо взаємодії із соцмережами під час війни діляться фахівці Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

Зокрема, рекомендується:

• Не зловживати поширенням негативних новин, оскільки у деяких людей вони можуть викликати повторне переживання травматичного досвіду.
• Бути уважними до змісту контенту, яким ми ділимося в інтернеті. Адже те, що може бути зрозумілим і прийнятним для однієї людини, може бути образливим для іншої.

Проте соцмережі можуть бути й корисними, оскільки дають змогу надати емоційну підтримку навіть на відстані.