Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук взяв участь у роботі форуму «Діти та молодь у центрі відновлення громад»

Дата: 10.05.2024 11:37

Фото без опису

Восьмого травня у Києві відбувся форум, організований дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ в рамках проєкту KFW під назвою «Діти та молодь у центрі відновлення громади – партнерство та рішення на децентралізованому рівні», участь у якому взяла делегація Житомирщини. У складі делегації були: Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук та т.в.о. начальника відділу охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради Ірина Сівінська.

Ініціатива об’єднала 47 громад з Чернігівської, Дніпропетровської, Харківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Волинської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей.

В інтерактивних панельних обговореннях про інвестиції в дітей та молодь як каталізатори інклюзивного та сталого соціально-економічного відновлення та розвитку людського капіталу в Україні – ключові доказові дані, можливості й подальший розвиток; відновлення, орієнтоване на дітей та молодь на місцевому рівні взяли участь представники Уряду, міжнародні партнери, керівники громад України.

Наразі в рамках спільних з ЮНІСЕФ проєктів в громадах активно ведеться робота зі створення 6 молодіжних центрів, серед них буде хорошівський «Ko_laba». До кінця червня мають бути проведені необхідні роботи реконструкцій  приміщень та придбання усього необхідного обладнання.

Дякуємо Дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ за надійну підтримку й сталий розвиток.

Фото без описуФото без опису