Дата: 08.05.2024 15:01

Державна служба України з питань праці оголосила конкурс "Мистецтво безпеки праці", який обєднує творчість інновації та пристрасть до створення безпеченого робочого середовища. Спільно з організація роботодавців та профспілками запрошіємо жителів громади долучитись до цього руху. Заявки на участь подаються онлайн за посиланням - https://theartofsafety.dsp.gov.ua/.

Конкурс проводиться по 4-ом напрямкам:

"Інноваційні та цифрові рішення для забезпечення  безпеки на роботі"

"Кращий спецаліст з охорони праці"

"Еффективні програми психосоціальної підтримки на роботі та її реалізація"

"Мистецтво, що рятує життя"

Переможці конкурсу будут нагороджені відзнаками Держпраці. Інформація про переможців буде розміщена на інформаційних ресурсах Держпраці, її територіальних органів та партнерів.