У Хорошівській громаді провели весняну толоку

Дата: 01.05.2024 14:55

У рамках щорічної акції «Чисте довкілля» у Хорошівській громаді, непередодні великодніх свят, провели традиційну весняну толоку аби причепурити селище та населені пункти старостинських округів.

Працівники селищної ради, структурних підрозділів, а також старостатів спільно прибирали на  різних локаціях: кладовища, території загального користування, місця відпочинку, паркові зони тощо.

Закликаємо всіх жителів громади самоорганізовуватись та  провести схожі толоки біля прибудинкових територій задля покращення стану довкілля, чистоти та привабливості нашої громади. Дякує усім за плідну співпрацю у наведенні порядку.

Разом – можемо більше!

Фото без описуФото без описуФото без опису