Анкета про інвестиційний клімат та привабливість

Дата: 25.04.2024 10:54

Просимо жителів громади заповнити анкету. Ця анкета призначена для збору даних про інвестиційний клімат та привабливість нашої громади з точки зору потенційних інвесторів. Ваша участь допоможе виявити ключові аспекти, які сприяють або перешкоджають інвестиційним можливостям, і визначити напрями поліпшення інвестиційного середовища.

Анкета розміщена за посиланням:

Анкета складається з двох сторінок і включає питання про:

Вибір нашої громади та особисті дані (гендер, групу населення, національну та гендерну приналежність бізнесу, розмір бізнесу та форму власності);

Вашу оцінку інвестиційного клімату в громаді;

Фактори, що впливають на формування інвестиційної привабливості;

Перешкоди для іноземних інвестицій в Україну;

Потенційні кроки української влади, які могли б позитивно або негативно вплинути на інвестиційну привабливість.

Ми прагнемо зрозуміти думку мешканців та бізнесу громади про те, як зробити громаду більш привабливою для інвесторів. Ваші відповіді є конфіденційними і будуть використані виключно для аналізу та планування стратегій розвитку.

Будемо вдячні за ваш час і зусилля, щоб допомогти нам зробити нашу громаду кращим місцем для життя та бізнесу.