У Хорошівській громаді відбувся дводенний тренінг з міжвідомчої взаємодії при здійсненні соціальної роботи в громаді на підтримку сімей з дітьми

Дата: 12.04.2024 16:28
Кількість переглядів: 1015

Фото без опису

10-11 квітня на базі Хорошівської селищної ради відбувся дводенний тренінг на який зібралися представники служби у справах дітей, охорони здоров'я, освіти, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, надавачів соціальних послуг і місцеві громадські організації, що працюють в соціальній сфері та інших, хто працює з вразливими сім'ями та дітьми.

Що дає тренінг з міжвідомчої співпраці?

Налагодження ефективної комунікації та координації дій між різними суб'єктами, що працюють з сім'ями та дітьми. Представники різних відомств часто мають обмежені знання про повноваження, можливості та практики роботи одне одного. Тренінг допомагає налагодити діалог, взаєморозуміння та спільне бачення.

Комплексний підхід до роботи з вразливими сім'ями та дітьми. Розв'язування проблем таких сімей потребує скоординованих зусиль різних фахівців. Тренінг дозволяє виробити спільні алгоритми ефективної міжвідомчої взаємодії.

Обмін досвідом та кращими практиками. Учасники мають можливість познайомитися з успішними моделями співпраці та адаптувати їх до місцевих умов.

Підвищення професійної компетентності учасників. Участь в тренінгу дозволяє поглибити знання щодо ролей, повноважень та інструментів кожного суб'єкта, а також набути практичних навичок ефективної взаємодії.

Зміцнення довіри та налагодження сталих партнерських стосунків між фахівцями. Це сприятиме подальшій конструктивній співпраці в інтересах сімей та дітей.

Любов Солодухіна, експертка з питань захисту прав дітей та соціальної підтримки сімей, вже звично радує учасників своєю фаховістю:

«Уся інформація була подана чітко і доступно, також тренерка до кожного випадку наводила приклади із практики, що полегшило засвоєння матеріалу. Озвучені випадки і їх вирішення стануть нам у нагоді ”, - відзначила начальниця служби у справах дітей Олена Семеній.

 «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми" впроваджується UNICEF Ukraine за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW). Проєкт реалізується у партнерстві з Українська мережа за права дитини, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО "Соціальна Синергія", Українська освітня платформа.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь