Родинам полеглих Героїв Хорошівської громади вручили державні нагороди

Дата: 12.04.2024 15:29

Сьогодні у Хорошівській селищній раді урочисто вручили державні нагороди п’ятьом родинам полеглих Героїв Хорошівської громади. Почесну місію виконали Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук і військові  2-го відділу Житомирського РТЦК та СП: капітан, старший офіцер Олег Жигадло та головний сержант, старший інструктор Микола Жабенко.

«Наші Герої віддали найдорожче - своє життя, щоб діти зростали в мирній країні. Нічого не розрадить біль втрати. Наш обов’язок - пам’ятати і шанувати кожного, хто став на захист держави» , – звернувся до рідних селищний голова Володимир Столярчук.

Відповідно до Указу Президента «Про відзначення державними нагородами» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:

- солдата АДАМОВИЧА Сергія Сергійовича;

- старшого солдата КАПУСТИНСЬКОГО Віталія Олеговича;

- солдата ЛЕВЧЕНКА Олексія Вікторовича;

- солдата ФІЩУКА Олександра Вікторовича;

- солдата ЯКОВЕНКА Олександра Петровича.

Нагороди отримали рідні загиблих Героїв - батьки, дружини, діти.

Полеглі захисники до останнього подиху залишалися вірними військовій присязі та виконали свій обов’язок перед українським народом. У нашій памʼяті назавжди залишаться всі, хто віддав життя за незалежність та територіальну цілісність країни, за наше і ваше майбутнє.

Вічна пам’ять полеглим вірним синам України!