Для виправлення і ресоціалізації засуджених осіб важливе місце займає соціально-виховна робота, спрямована на усвідомлення та правильне сприйняття необхідності дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки.

Дата: 28.03.2024 15:19

З цією метою  20 березня фахівцем комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Хорошівської селищної ради Дар’єю Іщук проведено соціально-виховну роботу з засудженим про вплив наркотичних засобів на організм людини, про можливості самостійної відмови від вживання наркотиків та пов’язаність залежностей з протиправною поведінкою. Дана робота з підобліковими Житомирського районного сектору №2 спрямована на запобігання злочинності та повторного  вчинення правопорушень засудженими.

Особливу увагу було акцентовано  на перевагах ведення здорового способу життя, шкоді різного роду залежностей, важливості усвідомлення порушником правових та соціальних норм, які є запорукою успішної ресоціалізації.

Житомирський районний

сектор №2 філії Державної установи