Відбулося чергове засідання Молодіжної ради

Дата: 27.03.2024 10:32

26 березня відбулося чергове засідання молодіжної ради Хорошівської селищної ради. Під час засідання члени ради мали нагоду поспілкуватися з головою молодіжного відділу партії Лікуд в Хайфі (Ізраїль) Максимом Кручаком. Обговорили нагальні питання підготовки та проведення у Хорошівській громаді молодіжного форуму Україна – Ізраїль. Затим кожен із присутніх поділився своїми ідеями, які вони хотіли б  реалізувати у громаді та висловили своє бачення щодо тих чи інших уже запланованих робіт та проектів. Було спільно обговорено ряд питань, які рада планує втілити в життя. Серед них головними були такі як:

- план роботи МР на 2024 рік;

- волонтерство та направлення допомоги тим, хто її потребує;

- залучення та проведення культурно-масових заходів, заходів неформальної освіти за участю молоді громади та ін.

Все більше активної молоді долучається і виявляє бажання зробити свій внесок у розвиток громади та на власному прикладі показує всім, що молоде покоління знає, а головне, може прогресивно здійснювати вирішення основних завдань задля сталого розвитку громади.

Слідкуйте за новинами, а краще долучайтеся до команди однодумців.

Активна молодь - сильна громада!