Під час виїзної акції жителі Хорошівської громади задонатили 36 літрів крові

Дата: 27.03.2024 09:56

26 березня на базі КНП «Хорошівська лікарня» Хорошівської селищної ради відбувся день донора. У виїзних умовах забір крові здійснювала бригада спеціалістів КНП «Житомирський обласний центр крові».

До відповідальної процедури донації долучилися 80 осіб. Хоча охочих було значно більше. Серед тих, хто відгукнувся на прохання допомогти відновити необхідні запаси донорської крові стали мешканці старостинських округів, працівники ДСНС, освітяни, персонал медичних закладів громади, працівники інших підприємств, установ, організацій, а також небайдужі мешканці селища.

Загалом було зібрано 36 літрів крові.

Дякуємо усім, хто долучився до акції та у такий спосіб підтримав наших захисників. Нагадуємо: донорство крові – це простий спосіб допомоги нашим військовим, адже одна здача крові може врятувати три життя.

Ставши донором можна не тільки зробити добру, а й покращити стан свого здоров’я, оскільки після забору крові відбувається оновлення організму – зазначають лікарі.

Наступна акція дня донора у Хорошівській громаді відбудеться 27 серпня.