Для жінок громади провели семінар «Патронат над дитиною як один із видів зайнятості»

Дата: 20.03.2024 11:45

На зображенні може бути: 10 людей, люди навчаються та текст

Для жінок Хорошівської територіальної громади, які перебувають на обліку в службі зайнятості, Хорошівське управління Житомирської філії Житомирського ОЦЗ та спеціалісти служби у справах дітей Хорошівської селищної ради провели спільний семінар «Патронат над дитиною як один із видів зайнятості». Оскільки надання послуг з патронату зараховується до страхового стажу, то цей вибір може стати видом зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.
Начальник служби у справах дітей Олена Семеній та спеціаліст служби у справах дітей Оксана Гасіца розкрили учасникам семінару суть і зміст патронату над дитиною, грошове забезпечення, яке виплачується патронатному вихователю за надану послугу, документи, які подають особи, що виявили бажання стати кандидатом у патронатні вихователі.
Було зазначено, що на даний час на території Хорошівської ОТГ функціонує 2 такі сім’ї, проте є потреба у створенні ще патронатних сімей.
Учасники заходу також отримали відповідь на запитання щодо інших форм сімейного виховання.

За інформацією Хорошівського управління Житомирської філії Житомирського ОЦЗ