Вихованці Хорошівської ДЮСШ здобули перемоги у чемпіонаті області зі спортивної аеробіки

Дата: 18.03.2024 17:35

15 березня у приміщенні КЗПО «Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» Житомирської обласної ради відбувся чемпіонат Житомирської області зі спортивної аеробіки.

У змаганнях взяли участь спортсмени ДЮСШ ЖМР, Хорошівської ДЮСШ, відокремленого підрозділу «ФУСАФ в Житомирській області», ЖДЮСШ «Авангард».

Змагання були відбірковими до чемпіонату України, який відбудеться 4-7 квітня 2024 року.

У результаті наполегливої боротьби були визначені найкращі виступи в трьох вікових категоріях: юнаки молодшого віку (6-8 років), юнаки середнього віку (9-11 років) та юнаки старшого віку (12-14 років).

Спортсмени виступали у наступних видах програм: індивідуальні виступи дівчата та хлопці, змішані пари, трійки, групи, аероденс та аеростеп.

Окремою родзинкою змагань стали виступи спортсменів вікової категорії юніори та дорослі.

Хорошівські спортсмени гідно виступили у чемпіонату й здобули перемоги:

- 3 місце - Роман Дем'янчук, індивідуальні вправи хлопці 2018-2016 р.н.;

- 3 місце - Артем Ковалишин, індивідуальні вправи хлопці 2013-2015 р.н.;

- 2 місце - Роман Дем'янчук, Валерія Жидецька, змішані пари юнаки молодшого віку;

- 3 місце - Роман Дем'янчук, Валерія Жидецька, Єлизавета Файдюк, трійки юнаки молодшого віку;

- 2 місце -  Ангеліна Костецька, Анна Ткачук, Єва Стецюк;

- 2 місце - група у складі Злати Сорокіної, Марії Підкуйко, Марії Шапіренко, Іванни Фелюст, Анастасії Гринчук, юнаки середнього вік.

Юніори, індивідуальні вправи:

- 2 місце - Степанюк Анна;

- 3 місце - Вітрук Оксана.

Підготувала спортсменів/спортсменок Наталія Козаченко.

Бажаємо вихованцям секції спортивної аеробіки нових перемог у змаганнях різних рівнів!