У Хорошеві відбулися змагання з волейболу на кубок Хорошівської ТГ

Дата: 18.03.2024 16:53

16 березня на базі Хорошівського ліцею №1 відбувся  відкритий кубок Хорошівської ТГ з волейболу серед жіночих команд. Організаторами спортивного заходу були: відділ охорони здоров’я, молоді та спорту (т.в.о. начальника Ірина Сівінська), Хорошівська ДЮСШ (директор Володимир Панченко) за сприяння Хорошівської селищної ради в особі голови Володимира Столярчука.

Участь у змаганнях взяло чотири жіночі волейбольні команди:  «Аметист» (смт Хорошів); команду Курненської ТГ, вк «STEAM – Volley» Черняхівської ТГ, команда Хорошівської ДЮСШ. Суддівство здійснювалося суддівською колегією відповідно до офіційних правил з волейболу.

Розпочався турнір з урочистої частини. Традиційно прозвучав Гімн України. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять захисників і захисниць полеглих під час виконання бойових завдань, а також цивільних громадян та дітей. Які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Із порядком проведення волейбольного турніру познайомив суддя-секретар  Петро Ющенко. Змагання проводилися за коловою системою. Попри спортивний азарт і захоплюючу боротьбу, ігри пройшли в дружній атмосфері. Присутні у залі стали свідками справжнього волейболу, з сильним подачами, довгими розіграшами та міцними блоками.

Цьогорічними володарями кубку стала волейбольна команда «Аметист» (смт Хорошів). Другою була жіноча волейбольна команда Курненської ТГ, бронзовими призерами стала волейбольна команда «STEAM – Volley» Черняхівської ТГ.

Переможців нагородили грамотами селищного голови, кубками та цінним призом.

Дякуємо Збройним силам України, які дають змогу займатися спортом, проводити змагання.

Велика вдячність адміністрації та колективу Хорошівського ліцею №1, на чолі з директоркою Оленою Гамською, за підготовку приміщень та допомогу в провденні змагань.

Бажаємо учасницям турніру не зупинятись на досягнутому й брати участь в наступних турнірах!