Хорошівська селищна рада отримала Подяку від військовослужбовців

Дата: 14.03.2024 15:59

Хорошівська селищна рада постійно підтримує наших військовослужбовців Збройних сил України, адже саме вони дають гідну відсіч ворогу та відстоюють кожен метр української землі. За час повномасштабного вторгнення неодноразово  воїнам передавалася уся необхідна допомога.

Нещодавно на адресу селищної ради надійшла Подяка від командування та особового складу військової частини А0139. Вони висловили слова щирої поваги та вдячності за вагомий внесок, який громада робить для якісного й всебічного забезпечення вйськовослужбовців бригади, які виконують бойові завдання.

Це Подяка всім хто долучився та долучається до збору коштів на підтримку Збройних сил України.

А ми, у свою чергу, дякуємо нашим захисникам/захисницям! Обов’язково повертайтеся додому живими!

Ми віримо у вас!

Разом до Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!