Волонтери з Асоціації Cholidéro chin Frontêre відвідали Хорошівську громаду

Дата: 12.03.2024 08:41

На зображенні може бути: 11 людей та текст

9 березня до Хорошівської громади завітали голова ГО «Студентський клуб» Володимир Виговський разом із партнерами-волонтерами з Асоціації Cholidéro chin Frontêre (Швейцарія). Метою візиту було ознайомлення та налагодження подальшої співпраці.

Як зазначив Володимир Виговський, що гостей вразили масштаби одного з найбільших карєрів з видобутку граніту у ЄвропіЛезниківського карєрута технологія обробки цього благородного каменю. З гостями поспілкувалися керівники компанії «Лезниківський карєр» та подарували оригінальні гранітні сувеніри.

Не менше захоплення викликало і відвідання ДУ «Музей коштовного і декоративного каміння», також унікального, аналогів якому немає у Європі. Знайомство з дарами місцевих надр завершилось спілкуванням із майстрами художньої обробки самоцвітів, які за доброю хорошівською традицією також залишили на память друзям-волонтерам невеличкі символічні сувеніри власного виробництва.

Ділова частина перебування відбулася у пожежно-рятувальній частині Хорошівської громади. Враховуючи, що наші партнери представляють ще й добровільну пожежно-рятувальну команду у своєму муніципалітеті Валь-де-Шармей кантону Фрібург, то розмова відбулася змістовною і практичною.

Завершилось перебування у гостинному Хорошеві у місцевому будинку культури, який сміливо можна назвати Палацом, враховуючи, що він є памяткою архітектури місцевого значення, та у якому діє 23 аматорських творчих колективи, студії, гуртки та клуби.

Дякуємо за організацію змістовного перебування на Хорошівщині начальнику відділу культури Хорошівської селищної ради Олег Шишук.

На зображенні може бути: 7 людей та пам’ятник

На зображенні може бути: 7 людей та текст

На зображенні може бути: 7 людей, Бранденбурзькі ворота та текст

На зображенні може бути: 7 людей