Відбувся урочистий мітинг з нагоди 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2024 08:20

8 березня у Хорошеві біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку відбувся урочистий мітинг з нагоди 210-річчя від дня народження видатного українця. Захід підготували творчі працівники Хорошівського будинку культури. Прийшли вшанувати пам’ять поета й письменника керівництво громади, керівники і працівники структурних органів селищної ради, активна громадськість селища.

Про життєвий і творчий шлях генія розповіла ведуча Ірина Слобожан.

Усе життя Тараса Шевченка – великий подвиг, приклад самовідданого служіння народові. Він з’явився як посланець Божий у період найбільшого занепаду національного життя. Коли нація не змогла на той час висунути воїна – організатора силового захисту, вона потребувала свого порятунку – відродження Духу. Слово Шевченка наділене величезною енергетичною силою.

Учасники дитячої театральної студії «Феєрія» під керівництвом Ірини Сівінської інсценізували уривок з поеми «Гайдамаки».

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх полеглих борців за цілісність і незалежність України.

Пісню «Думи» виконали Ірина Слобожан та Віталій Райковський.

По закінченню мітингу селищний голова Володимир Столярчук поклав квіти до пам’ятника Велико Кобзаря.