#ПрозорістьТаПідзвітність: робоча група при Житомирській РВА провела аналіз тендерних закупівель

Дата: 01.03.2024 09:31

Сьогодні, 29 лютого, під головуванням заступника начальника Житомирської районної військової адміністрації  В’ячеслава Авраменка відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Житомирській РВА.

Члени робочої групи спільно з головами окремих громад в режимі онлайн провели аналіз 11 закупівель, оголошених з 25 січня ц. р. суб’єктами господарювання Житомирського району – комунальними підприємствами, органами місцевого самоврядування – на майданчику для здійснення публічних закупівель Prozorro. Загальна вартість закупівель становить понад 72 млн грн. Частина тендерів перебуває на стадії прийому пропозицій від учасників, решта визначилася з переможцем або чекає рішення.

Предметом закупівлі стали транспортні послуги, придбання спеціалізованого авто для супроводу аграрної техніки, деревини для непромислового призначення, закупівлі фармацевтичної продукції, дизельного палива, ремонту водопроводу з частковою заміною труб, незавершеного будівництва закладу загальної середньої освіти, капітального ремонту дитсадка.

Члени робочої групи встановили, що усі закупівлі є необхідними і обґрунтованими.

Нагадаємо, робоча група з питань протидії корупції «Прозорість та підзвітність» при Житомирській районній військовій адміністрації створена відповідним розпорядженням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка  15 січня 2024 року.