Визначилися переможці ІІ етапу Хорошівської громади змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу

Дата: 26.02.2024 10:41

22-23 лютого відбулися змагання з волейболу ІІ етапу загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо» серед добувачів освіти Хорошівської територіальної громади.

На спортивному майданчику Хорошівського ліцею №1 зустрілися юнацькі й дівочі волейбольні команди Хорошівських ліцеїв №1 та №2, Краївщинського, Топорищенського ліцеїв, Грушківської, Червоногранітнянської та Дворищенської гімназій.

Під час зустрічі між командами вирували товариський дух та запекла боротьба, які принесли всім присутнім яскраві та позитивні емоції.

Юних волейболістів активно підтримували глядачі, тренери та гості спортивного дійства.

За результатами ігор переможцями стали:

серед юнаків

І місце – команда Хорошівського ліцею №2;

ІІ місце – команда Хорошівського ліцею №1;

ІІІ місце – команда Дворищенської гімназії;

серед дівчат:

І місце – команда Хорошівського ліцею №2;

ІІ місце – команда Хорошівського ліцею №1.

Юних спортсменів/спортсменок нагородили тематичними дипломами, кубками та цінними подарунками.

Волейбольні команди юнаків та дівчат Хорошівського ліцею №2 братимуть участь в наступному ІІІ етапі Житомирського району.

Разом переможемо!