Про продаж власної продукції тваринництва

Дата: 23.02.2024 08:18

Фото без опису

Інформуємо, що оподаткування доходів фізичних осіб регулюються розділом IV "Податок на доходи фізичних осіб" Податкового кодексу України.

При продажу власної продукції тваринництва груп 1-5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, при отриманні від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Розмір мінімально заробітної плати станом на 01 січня 2024 року, встановлено Законом України "Про Державний бюджет України на 2024 рік" - 7100 грн, тобто не підлягає оподаткуванню сума - 355000 грн.

Видача довідок для здійснення продажу власної продукції видаються сільською, селищною, міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання) власника продукції тваринництва у довільній формі.