Траурна церемонія прощання із загиблим Героєм Орестом Сергієнком відбудеться 15 лютого

Дата: 14.02.2024 10:05

Сьогодні, 14 лютого, на щиті до рідного дому в Поромівку прибуває наш захисник, загиблий Герой Орест Максимович Сергієнко, аби знайти останній спочинок у рідній землі. Загинув він ще у березні 2023 року під Куп’янськом.

15 лютого об 11.00 буде заупокійна літія біля хати в Поромівці.

О 12.00 – урочисте вшанування подвигу Героя, прощання із загиблим у Хорошеві біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Потім заупокійна служба в Храмі Архистратига Божого Михаїла в Хорошеві і остання скорботна дорога до поромівського кладовища та поховання Героя.

Сергієнко Орест Максимович народився 27.05.2001року в с. Поромівка. У2007році пішов до 1класу Хорошівської гімназії. Закінчив навчання у 2019 році.

З 2019 по 2021р. навчався в Житомирському технологічному коледжі. Після закінчення працював на підприємстві "Кромберг".

В грудні 2021р. призваний на строкову службу. В жовтні 2022р. підписав контракт.

На всі прохання рідних (батько інвалід І гр.) відповідав: «Хтось повинен захищати Батьківщину і я не буду ховатися за спинами товаришів».

Воював на Куп’янському напрямку. Отримав посвідчення учасника бойових дій. Отримав нагороду командира «За мужність»

Мав кохану дівчину, мріяв одружитись і мати багато дітей.

На війні вів записник, хотів у мирний час побудувати СТО і складав список необхідного обладнання.

Не судилося. Загинув 11 березня 2023 року в бою за Гряниківку Куп’янського району Харківської області.

Просимо усіх віддати належну шану Герою-Захиснику, вклонитися його подвигу в ім’я України, в ім’я життя!

Газета "Прапор"