МОЗ: Протягом січня в Україні виявлено 42 випадки «Дженні»

Дата: 07.02.2024 16:25

Протягом січня в Україні виявлено 42 випадки субваріанту коронавірусу «Дженні», - повідомляють у Міністерстві охорони здоров'я.

Їх зафіксовано у 12 областях, найбільше - у Сумській (8), Львівській (6), Черкаській (5), Житомирській (4), Київській (4 - у області та 4 - у столиці), Хмельницькій (4).

З 42 захворілих 8 пацієнтів потребували госпіталізації до медзакладів, лише одна людина мала 2 щеплення проти COVID-19.

У ВООЗ зазначають, що наразі ризик для населення - низький, а вакцини, які використовуються у світі проти COVID-19, захищають від нового субваріанту «Дженні».

! Нагадуємо, щеплення — безоплатні та доступні у всіх областях, інформацію про найближчий пункт вакцинації (https://bit.ly/3HmM6TV), їх адреси та графік роботи можна отримати, зателефонувавши до контакт-центру МОЗ за номером: 0 800 60 20 19.