Заклади освіти Хорошівської громади активно готуються до ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 07.02.2024 14:44

Завершився перший шкільний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у якому брали участь заклади освіти Хорошівської громади. Він тривав упродовж грудня 2023 року та січня 2024 року аби виявити найсильніших учасників та сформувати  команди. Зокрема було сформовано 5 команд з баскетболу (дівчата/юнаки), 11 команд з волейболу (дівчата/юнаки), 6 команд з футзаду (юнаки) та 2 команди з черліденгу. Команда зі спортивного орієнтування Давидівської гімназії одразу братиме участь у ІІІ районному етапі. Загалом 316 учнів із 12 закладів освіти громади долучаються до спортивних змагань.

Із лютого стартував другий етап Хорошівської територіальної громади й триватиме до березня. Змагання проводитимуться у чотирьох видах спорту, а саме: баскетболу (дівчата 2010 року народження та молодіші, юнаки 2008 року народження та молодші); волейболу ( дівчата 2009 р.н, і молодші, юнаки 2009 р.н. і молодші); футзал (юнаки 2012-2013 р.н.); черліденг (дівчата 4-6 класів), серед команд закладів загальної середньої освіти громади.

Переможці отримають право брати участь у третьому районному етапі.

Організацією й проведенням другого етапу змагань Хорошівської територіальної громади займаються: відділ освіти, відділ охорони здоров’я, молоді та спорту та Хорошівська дитячо-юнацька спортивна школа.

Нині усі команди активно готуються до змагань під наставництвом своїх вчителів фізичного виховання, адже кожна із них бажає здобути перемогу й гідно представити громаду у наступному етапі.

Змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у 2023-2024 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»  проводяться з п’яти видів спорту: спортивне орієнтування, черліденг, баскетбол, волейбол та футзал та проходитимуть у п’ять етапів. Вони проводяться з метою популяризації видів спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти, залучення максимальної кількості учнів до регулярних занять фізичною культурою і спортом, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти, формування у молоді сталих традицій і мотивації щодо фізичного виховання і спорту як важливого чинника у забезпеченні здорового способу життя.