У Рижанах з військовими почестями поховали захисника України Олександра Дідківського

Дата: 02.02.2024 16:34

Сьогодні, 2 лютого, у селі Рижани Хорошівської територіальної громади попрощалися із загиблим воїном Олександром  Дідківським, який боронив нашу Батьківщину від російських окупантів та повернувся до рідного дому «на щиті».

Герой залишиться у  пам’яті рідних, друзів усіх, хто його знав, люблячим братом, коханим чоловіком, турботливим татусем, щирим товаришем, добрим й працьовитим господарем. Олександру навіки лишиться 40 років.

На початку березня 2022 року він став на захист держави в складі військового підрозділу Збройних сил України. 26 січня біля села Бердичі Покровського району Донецької області, виконуючи бойове завдання, вірний військовій присязі мужньо загинув стрілець-снайпер Дідківський Олександр Віталійович.

Віддати останню шану загиблому воїну й висловити безмежну вдячність за мужність та відвагу прийшли жителі села, побратими, представники влади, духовенство, військовослужбовці та мешканці громади.

Чин похорону очолив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Рижани отець Віктор Опанасюк та духовенство громади.

Після заупокійної служби траурна процесія вирушила до місця останнього спочинку Героя. Олександра Дідківського поховали з усіма військовими почестями під залпи пострілів почесної варти на кладовищі у с. Рижани.

Схиляємо голови у шані та безмежній подяці перед загиблим воїном.

Щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України.

Не пробачимо ворогам! Обов’язково помстимося та переможемо ворожу орду!

Герої не вмирають! Вони навіки в наших серцях…